3.2.2022: Obvestilo je namenjeno končnim uporabnikom na območjih OŠO omrežij z omogočenimi prenosnimi hitrostmi, višjimi od 100 Mb/s
Končne uporabnike obveščamo, da na zečetku februarja 2022 telekomunikacijski operaterji omogočajo pakete in prenosne hitrosti, višje od 100 Mb/s, na območjih naslednjih občin:
- Telemach d.o.o.: Dolenjske Toplice, Gorenja vas-Poljane, Velike Lašče, Vitanje, Semič in Železniki,
- T-2 d.o.o.: Dolenjske Toplice, Gorenja vas-Poljane in Velike Lašče,
- Telekom Slovenije d.d. bo pa v kratkem pričel ponujati svoje storitve na podoben način najprej v občinah Dolenjske Toplice in Semič.
Za vse dodatne informacije se lahko obrnete na omenjene operaterje. Enako smo vam na razpolago tudi mi na naših telefonskih številkah ali naslovu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .
Tritel d.o.o.